Idealna pamiątka – fotograf na komunię

Maj to miesiąc obfitujący w sesje komunijne a przynajmniej tak było dotychczas. Niestety w tym roku wirus pokrzyżował plany i komunie zostały przełożone na terminy późniejsze. Większość na wrzesień. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby sesję komunijną wykonać wcześniej. Spokojnie i bez pośpiechu jaki towarzyszy wszystkim w dniu przyjęcia sakramentu. Wiosna daje olbrzymie możliwości jeśli chodzi o piękne plenery. Kwitną bzy, rzepak, jaśmin, lawenda i wiele, wiele innych kolorowych drzew i krzewów. Jesień to zupełnie inna gama kolorystyczna. Jest tak samo pięknie ale pogoda często płata figle. Jeżeli planujecie wykonać sesję komunijną to zachęcam do jej zrobienia już teraz. Wydrukowane zdjęcia możecie podarować bliskim jako podziękowanie za towarzyszenie Waszemu dziecku w tym ważnym dla niego dniu.

IDEALNY PLENER DLA DZIEWCZYNKI? – KWIATY, KWIATY I JESZCZE WIĘCEJ KWIATÓW

Bianka idealnie wkomponowała się w kwitnący bez. Czy można sobie wyobrazić piękniejszy plener komunijny dla dziewczynki. Fioletowo, pachnąco i po prostu pięknie.  Pamiętajcie, że drzewa i krzewy kwitną bardzo krótko. Nam udało się wykonać sesję w optymalnym momencie gdyż całe krzewy pokryte były niezliczoną ilością kwiatów. Efekt BAJKOWY!

fotograf na komunię Ostrów Maz

fotograf na komunię Ostrów Maz

alba Ostrów Maz

alba Ostrów Maz

sesja komunijna w Ostrowi Maz

fotograf na komunię Ostrów Maz

fotograf na komunię Ostrów Maz

alba

Terminy komunii uległy zmianie. Być może Wasz fotograf nie może wykonać reportażu w nowym terminie. W związku z tym polecam się jako fotograf na komunię – Ostrów Maz.

Więcej zdjęć z plenerów i reportaży komunijnych można obejrzeć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*